Školení

ilustrační fotografie z workshopů Vernier; zleva: Jana Janoušková, Nataša Dřínková, Věra Bdinková, Milada Marková, Hana Burešová, Pavel Böhm, Jakub Jermář Pro začátečníky i pokročilé
Kde: přímo na vaší škole, případně dle dohody
Trvání: nejčastěji 4 vyučovací hodiny, ale přizpůsobíme Vašim potřebám
Náplň: přizpůsobíme na míru vašim potřebám
Obvyklá cena 4hodinového školení: 8000 Kč
Jak objednat: napište na info@vernier.cz nebo zavolejte na 774 693 244

Budou se Vám věnovat zkušení lektoři, kteří učili s Vernierem stovky hodin. Naše podpora proškolením nekončí, obracet se na nás můžete kdykoliv.

Doporučený harmonogram

Níže je popsán ideální průběh. Podle potřeby lze objednat jen některá školení, případně naopak domluvit další navazující a rozšiřující.

1. Přírodovědný Inspiromat

Učitelé se seznámí s počítačem podporovaným měřením a zjistí, jaké jsou mezioborové přesahy a možnosti spolupráce jednotlivých předmětů při výuce s počítačovým měřicím systémem.
Toto školení lze objednat i před sestavením a objednáním konkrétního balíčku.

2. Školení pro začátečníky

Po dodání senzorů je důležité osvojit si základy efektivního a smysluplného využívání Vernieru ve výuce a seznámit se s dodanými senzory a jejich obsluhou.

3. Školení pro pokročilé

S určitým časovým odstupem (alespoň několik měsíců) po úvodním proškolení je užitečné znovu se sejít a navázat na zkušenosti, které s Vernierem učitelé mezitím získají. Průběh tohoto školení důkladně předem s účastníky konzultujeme, aby si každý odnesl to, co nejvíce potřebuje a chce.


© 2024 Edufor s. r. o. – výhradní dovozce produktů Vernier do České republiky